Наши услуги

Всегда подскажем, проконсультируем и подберем для Вас - все необходимое оборудование, станки и инструмент для обработки янтаря и других драгоценных камней. Особенностью нашей фирмы является индивидуальный подход к каждому клиенту, подбор комплектующих и выдача квалифицированных рекомендаций и технических инструкций по их применению, налаженная система заказа и оперативной доставки позволяют нашим клиентам сэкономить время и существенно снизить накладные расходы. Поставляем полный комплект оборудования для производства янтарных изделий в домашних условиях и промышленным способом.

Налаштування

Налагодження та запуск верстатів для виготовлення куль з бурштину та всіляких інших бурштинових віробів

Ремонт

Гарантійний обслуговування обладнання, верстатів для обробки бурштину

Замовлення

Поставка під замовлення обладнання та інструментів для обробки бурштину

Магазин інструментів, обладнання і верстатів для ювелірів

Станки, оборудование и инструменты для бытового и промышленного производства янтарных изделий. Огромный выбор ювелирного оборудования и расходных материалов, высокое качество инструмента, взвешенная ценовая политика, консультации и обучение ювелиров, гарантии после продажного обслуживания, доступность и открытость, вот ключевые моменты в нашей деятельности.
Галтовка для янтаря барабанная

8602,00грн

Галтовка барабана для бурштину

Барабанна галтовка призначена для шліфування й полірування продукти з майже всі сплавів. Працює у вологих та сухих умовах, яка є її універсальність. Дозволяє використовувати різних наповнювачів для акробатика: металеві, пластикові, керамічні, Шкаралупа волоського горіха.
Машини роторні акробатика представляє Виправлена gorizontalno фіксованого в нижній частині барабана, які обертаються Підшипники приводи. Трубозгинальні в поєднанні з індивідуально підібраними galtovochnymi наповнювачами, завантажуються в драм-машини. Коли ви включаєте привід починає обертатися і захоплювати продукт і наповнювача. Це встановлює траєкторії galtovochnoj суміші.
Машини роторні акробатика є одними з найбільш продуктивних серед акробатика машини, але їх широке розповсюдження запобігає обмеження на розмір і вага програм оброблюваних виробів. Обробка продуктів з масою, що перевищує максимально допустимого привести до дисбалансу в процесах і в остаточному підсумку до пристрою.

Посилання на вухо galtovku для бурштину https://goo.gl/yyYi6J

Сверлильные станки разных мощностей

5313,00грн8096,00грн

Свердлильний верстат для бурштину та перлів

Додатково відрегульований по центрам!

Верстати свердлильні для бурштину призначені для проведення якісних свердлильних робіт ювелірних виробів, де потрібна висока точність робіт. В основному цей верстат знаходить своє широке застосування при обробці різних ювелірних виробів різних форм, таких як: намиста, сережки, намиста, браслети, кулони, чотки та ін. За допомогою даного верстата проводитися завершальний етап перетворення аморфного сировини в вироби конкретних типорозмірів і форм, таких як: кулі, оливки, бочечки, мінарети, кулони.

Посилання на свердлильний верстат для куль:  https://goo.gl/ppUwvD

 

Кулькарка для бурштину

30360,00грн

Кулькарка для бурштину

Кулькарка призначений для виготовлення каліброваних кульок з різних матеріалів (скло, кераміка, природні камені, штучні камені, янтар) за допомогою профільного кола.

– Кулькарка для виготовлення куль з бурштину та їх калібрування
– Регулювання оборотів ролика.
– Ремінний привід.
– Двигун: 0.55кв, 230V 50Hz, 3000 об / хв.
– Працює за принципом Avalon і Roger.

Вага 27 кг

Підходять кола Inter Diamond

Посилання на кулькарку: http://goo.gl/osYofr

Наша команда

У нас работаю специалисты высокого класса
Владислав Янтарь
Владислав Янтарь
Генеральний директор
Таня Васніцова
Таня Васніцова
Директор сайта
Linda Guthrie
Linda Guthrie
Представник в Китаї

Счастливые клиенты

Наши цены самые низкие по Украине

Вы можете заказать инструмент для янтаря прямо сейчас