Наши услуги

Всегда подскажем, проконсультируем и подберем для Вас - все необходимое оборудование, станки и инструмент для обработки янтаря и других драгоценных камней. Особенностью нашей фирмы является индивидуальный подход к каждому клиенту, подбор комплектующих и выдача квалифицированных рекомендаций и технических инструкций по их применению, налаженная система заказа и оперативной доставки позволяют нашим клиентам сэкономить время и существенно снизить накладные расходы. Поставляем полный комплект оборудования для производства янтарных изделий в домашних условиях и промышленным способом.

Налаштування

Налагодження та запуск верстатів для виготовлення куль з бурштину та всіляких інших бурштинових віробів

Ремонт

Гарантійний обслуговування обладнання, верстатів для обробки бурштину

Замовлення

Поставка під замовлення обладнання та інструментів для обробки бурштину

Магазин інструментів, обладнання і верстатів для ювелірів

Станки, оборудование и инструменты для бытового и промышленного производства янтарных изделий. Огромный выбор ювелирного оборудования и расходных материалов, высокое качество инструмента, взвешенная ценовая политика, консультации и обучение ювелиров, гарантии после продажного обслуживания, доступность и открытость, вот ключевые моменты в нашей деятельности.
Галтовка барабанна для бурштину

4649,50

Галтовка барабана для бурштину

Барабанна галтовка призначена для шліфування й полірування продукти з майже всі сплавів. Працює у вологих та сухих умовах, яка є її універсальність. Дозволяє використовувати різних наповнювачів для акробатика: металеві, пластикові, керамічні, Шкаралупа волоського горіха.
Машини роторні акробатика представляє Виправлена gorizontalno фіксованого в нижній частині барабана, які обертаються Підшипники приводи. Трубозгинальні в поєднанні з індивідуально підібраними galtovochnymi наповнювачами, завантажуються в драм-машини. Коли ви включаєте привід починає обертатися і захоплювати продукт і наповнювача. Це встановлює траєкторії galtovochnoj суміші.
Машини роторні акробатика є одними з найбільш продуктивних серед акробатика машини, але їх широке розповсюдження запобігає обмеження на розмір і вага програм оброблюваних виробів. Обробка продуктів з масою, що перевищує максимально допустимого привести до дисбалансу в процесах і в остаточному підсумку до пристрою.

Посилання на вухо galtovku для бурштину https://goo.gl/yyYi6J

Станок для янтаря сверлильный и жемчуга

2871,753282,00

Свердлильний верстат для бурштину та перлів

Додатково відрегульований по центрам!

Верстати свердлильні для бурштину призначені для проведення якісних свердлильних робіт ювелірних виробів, де потрібна висока точність робіт. В основному цей верстат знаходить своє широке застосування при обробці різних ювелірних виробів різних форм, таких як: намиста, сережки, намиста, браслети, кулони, чотки та ін. За допомогою даного верстата проводитися завершальний етап перетворення аморфного сировини в вироби конкретних типорозмірів і форм, таких як: кулі, оливки, бочечки, мінарети, кулони.

Посилання на свердлильний верстат для куль:  https://goo.gl/ppUwvD

 

Кулькарка для бурштину

16410,00

Кулькарка для бурштину

Кулькарка призначений для виготовлення каліброваних кульок з різних матеріалів (скло, кераміка, природні камені, штучні камені, янтар) за допомогою профільного кола.

– Кулькарка для виготовлення куль з бурштину та їх калібрування
– Регулювання оборотів ролика.
– Ремінний привід.
– Двигун: 0.55кв, 230V 50Hz, 3000 об / хв.
– Працює за принципом Avalon і Roger.

Вага 27 кг

Підходять кола Inter Diamond

Посилання на кулькарку: http://goo.gl/osYofr

Наша команда

У нас работаю специалисты высокого класса
Владислав Янтарь
Владислав Янтарь
Генеральний директор
Таня Васніцова
Таня Васніцова
Директор сайта
Linda Guthrie
Linda Guthrie
Представник в Китаї

Счастливые клиенты

Наши цены самые низкие по Украине

Вы можете заказать инструмент для янтаря прямо сейчас